Šička poťahov pre čalúnený nábytok až 1400 eur na mesiac

14.03.2017 GAP PERSONNEL GROUP s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Strojná šička bude zodpovedná za presne šitie čalúnneho poťahu pre stoličky, pohovky a kreslá za špecifické použitie rôznych materiálov a tkanín.

Video nahraté priamo vo výrobe : https://www.youtube.com/watch?v=mEV5JBR3kDU&t=3s
Ponúkaný plat:
od 1300 do 1400 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Všetky náborové služby poskytované Gap Personnel / Westbridge Furniture
Designs sú ZDARMA , BEZ POPLATKOV
- ZDARMA doprava do Veľkej Británie - LETENKA
- Vyzdvihnutie z letiska
- ZDARMA vstupné ubytovanie v hoteli
- Pomoc od poľských, slovenských a britských personalistov
- Anglický jazyk nie je podmienkou !!!!
- Pomoc nájsť ubytovanie v blízkosti pracoviska
- Trvalá pracovná zmluva priamo s Westbridge Furniture Designs
- Výhodné platové podmienky základ + bonusy + nadčasy
- Poskytnuté školenie práce
- Potrebné nástroje a pracovné odevy,
- Okamžitý nástup
- Moderná továreň a zázemie
Iné výhody:
Designs sú zdarma
- ZDARMA doprava do Veľkej Británie a vyzdvihnutie z letiska
- Anglický jazyk nie je podmienkou
- Pomoc nájsť ubytovanie v blízkosti pracoviska,
- Výhodné platové podmienky + bonusy.
- Moderná továreň a zázemie,
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Gap Personnel Group spolupracuje ako partner s jednou z popredných výrobcov nábytku UK- Westbridge Furniture Designs.

Viac info: facebook.com/GapPersonnelSlovakia