Montér- výrobca drevených rámov pre čalúnený nábytok

23.03.2017 GAP PERSONNEL GROUP s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Westbridge
Veľká Británia
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
GAP Personnel group spolupracuje ako partner s jednou z popredných výrobcov
nábytku UK - Westbridge Furniture Designs.
Montér- výrobca drevených rámov bude zodpovedný za výrobu drevených rámov pre čalúnený nábytok - stoličky, pohovky a kreslá. Bude používať rôzne pracovné náradie na konkrétne objednávky od zákazníkov.
- Cely čas treba kontrolovať prvky/komponenty s cieľom odhaliť prípadné závady/chyby..
- Po použití očistite nástrojový komplet.
- Orezať všetky ostré hrany na ráme.
- Pretestovať dokončený rám na rovnom stole.
- Oznámenie o prípadných chybných dielov alebo o akéjkoľvek chybe manažérom/supervisor
- Dátumovanie a označovanie identifikačným číslom rámu
- Vyplnenie príslušných pracovných papierov a odovzdať svojmu nadriadenému.
Video priamo z výroby: https://www.youtube.com/watch?v=t9kUgciz1oQ
Ponúkaný plat:
od 1700 do 2000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Intenzita odmeny: 312,00 £ týždenne (£ 8,00 za hodinu), splatné do štyroch týždňov od dátumu priamo na váš bankový účet alebo v hotovosti z účtu bývania (sporiaci účet bývanie). Prémie pre prácu na systémové zmeny v 20% budú pridané do základného platu nočnej smeny.
- Bonus: Okrem týždenného základného platu a bez ohľadu na výkonnostných cieľov týždenných bonusov bude vyplatená následovne Metóda:
- Fáza 1 (Stupeň 1): Čiastka za týždeň - £ 13,91 výroba, kvalita £ 13,91 = 0,71 £ za hodinu (celková odmena 8,71 £ za hodinu / 339,69 £ za týždeň)
- Fáza 2 (Stupeň 2): Čiastka za týždeň - £ 26,50 výroba, kvalita £ 26,50 = 1,35 £ za hodinu (celková odmena 9,35 £ za hodinu / 364,65 £ za týždeň)
- Fáza 3 (Stupeň 3): Čiastka za týždeň - £ 39,33 výroba, kvalita £ 39,33 = 2,01 £ za hodinu (celková odmena 10,01 £ za hodinu / 390,39 £ za týždeň)
- Plný bonus: Suma za týždeň - £ 55,36 výroba, kvalita £ 55,36 = 2,83 £ za hodinu (celková odmena 10,83 £ za hodinu / 422,27 £ za týždeň)
Na začiatku Vám bude priradená Fáza 1 (Stupeň 1). (Avšak, ak vaše skóre bude na
najvyššej úrovni počas prvých 4 týždňov, sa zvýši aj Vaša rýchlosť tréningu odo dňa,
kedy si ju dosiahol/a na požadovanej úrovni. Ak výsledky sa zvýšia normálne, pri
dostatočnom tempe my prejdeme s Vami do ďalšej fázy - podľa odporúčania svojho
priameho nadriadeného (Line Správca). Rozhodnutia sa prijímajú na základe jeho
vlastného uváženia a nie je zaručené. Problémy s kvalitou produkovaného cez Váš produkt môže mať vplyv na to, či budete rozvíjať Váš bonus.
Nadčasy budú hradené v nasledujúcich sadzieb:

Čas + jedna tretina pondelok - piatok do 19:00

Čas + polovica pondelok - piatok od 19:00 do 24:00

Čas + polovica Sobota do 12.00 cez obed

Dvojitý Sobota po 12.00 do 24.00

Dvojitá nedeľa celý deň

Všetky bonusy (ak sú oprávnené) budu vypočítane na základe Vášho základného platu, a nie žiadnou platbou nadčasu.
Iné výhody:
Všetky náborové služby poskytované Gap Personnel / Westbridge Furniture

Designs sú zdarma

- ZDARMA doprava do Veľkej Británie, letenka a vyzdvihnutie z letiska

- Anglický jazyk nie je podmienkou !!!!

- Pomoc nájsť ubytovanie v blízkosti pracoviska,

- Trvalá pracovná zmluva priamo s Westbridge Furniture Designs

- Výhodné platové podmienky + bonusy.

- Poskytnuté školenie práce

- Potrebné nástroje a pracovné odevy,

- Okamžitý nástup

- Moderná továreň a zázemie,

- Pomoc od poľských, slovenských a britských personalistov
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
- Všetci zamestnanci sú zodpovední za splnenie pracovných požiadavok a dodržiavanie zdravotných a bezpečnostných predpisov
- Všetci zamestnanci sú povinní používať politiku pre
rovnosť a rozmanitosť v mieste práci (Firmy rovnosť a rozmanitosť Politiky)
- Všetci zamestnanci sú povinní starať sa o primeranú komunikáciu a výmenu informácií
- Minimálne ročná prax v tomto obore
- Vynikajúca manipulácia s ručným náradím a so sponkovacou pištolou
- Schopnosť pracovať z technickej dokumentácie
- Motivácia a schopnosť vykonávať dané povinnosti
- Spoľahlivosť a flexibilita
- Precíznosť, metodickosť a pozornosť venovaná detailom.
Viac info: facebook.com/GapPersonnelSlovakia

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
GAP PERSONNEL GROUP s.r.o je agentúra zaoberajúca sa sprostredkovaním
zamestnania do zahraničia
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
GAP PERSONNEL GROUP s. r. o.
Braneckého 15
Nitra
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Silvia Klenková
Braneckého 15, Nitra, 949 01, Slovenská republika
Tel: 0911729673

Reaguj na ponuku