Skladník - Senec

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov
  • kategorizácia, oceňovanie a označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru
  • príprava a výdaj tovaru, v prípade potreby vracanie tovaru dodávateľom
  • udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach
  • zaisťovanie bezpečnosti tovaru
  • zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru v sklade, kontrola záručných lehôt skladových zásob
  • aktualizácia údajov o zásobách, evidencia pohybu zásob a vedenie záznamov o zásobách tovaru
  • spolupráca pri vykládke kamiónov
Upresnenie platových podmienok:
Do nemeckej spoločnosti hľadáme šikovného skladníka, ktorý ovláda nemecký jazyk.
Benefity a ďalšie výhody:
  • štandardné firemné benefity
  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: nemecký jazyk
  • POČÍTAČOVE ZNALOSTI: Microsoft Office - mierne pokročilý
  • PRAX: ako skladník min. 1 rok
  • PREUKAZ VZV
  • OSOBNOSTÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI: spoľahlivosť, precizita, tímový hráč