Hlavný ekonóm / Hlavná ekonómka - Senec

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • správa a evidencia účtovnej agendy spoločnosti
  • analýza existujúceho ekonomického stavu a vypracovávanie návrhov na jeho optimalizáciu
  • plánovanie, prognóza a analýza jednotlivých druhov výdavkov, kontrolná činnosť
  • kontrola podkladov pre DPH a kontrola plnenia daňových povinností
  • príprava prevodných príkazov, kontakt s bankou, príprava potrebných dokumentov pre banky, kontrola bankových výpisov, účtovanie bankových dokladov
  • riešenie otázok súvisiacich s účtovníctvom
  • príprava ekonomických reportov, výkazov a analýz
  • spolupráca na mesačných a ročných uzávierkách spoločnosti
Upresnenie platových podmienok:
Pre francúzsku spoločnosť z oblasti logistiky hľadáme skúseného ekonóma / ekonómku. Znalosť AJ je potrebná.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: SŠ s maturitou, VŠ I. a II. alebo III. stupňa
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (min. úroveň B1), francúzsky jazyk (nie je podmienka)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office, znalosť programu Dynamix AX výhodou
  • EKONOMICKÉ ZNALOSTI: podvojné účtovníctvo, fakturácia, hospodárska korešpondenica
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti, samostatnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu
  • PRAX: min. 3 roky