Účtovník / Účtovníčka - Senec

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti
  • pripravovanie účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní
  • účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.)
  • vyúčtovanie pracovných ciest
  • posudzovanie správnosti uzatvorených zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska
  • zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek
  • vypracovávanie pravidelných mesačných a ročných uzávierok a príprava podkladov pre Štatistický úrad
  • optimalizácia a zlepšenie účtovných postupov
  • reporting na týždennej báze
Upresnenie platových podmienok:
Pre francúzsku spoločnosť z oblasti logistiky hľadáme šikovného účtovníka / šikovnú účtovníčku. Znalosť AJ je potrebná.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vyššie odborné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: SŠ s maturitou, VŠ I. a II. stupňa
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (min. úroveň B1), francúzsky jazyk (nie je podmienka)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office, znalosť programu Dynamix AX výhodou
  • EKONOMICKÉ ZNALOSTI: podvojné účtovníctvo, fakturácia, hospodárska korešpondenica
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: dobré komunikačné a analytické schopnosti, samostatnosť, presnosť
  • PRAX: min. 1 rok