Zoznam.sk hľadá Špecialistu na online reklamu

27.06.2017 Zoznam, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Viedenská cesta 3-7
Bratislava
851 01

Bratislavský kraj; Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ak chceš naozaj zaujímavú prácu, v ktorej sa nestretneš so stereotypom, tak by si určite mal(a) zareagovať na túto ponuku. Môžeš tak pracovať v oblasti, o ktorej sa hovorí, že je budúcnosťou displejovej reklamy či online marketingu.
Tvojou pracovnou náplňou bude komunikácia s existujúcimi klientmi a akvizícia nových. Naučíš sa celý proces od informovania klienta o možnostiach programatického nákupu na Zozname, cez vytvorenie private dealu, až po reportovanie výsledkov jeho kampane.
Výhodou sú obchodnícke skúsenosti, skúsenosti s PPC kampaňami, kreativita, analytické myslenie, základy HTML a v neposlednom rade znalosť anglického jazyka. Ak náhodou spĺňaš všetko, tak ťa určite chceme spoznať.
Upresnenie platových podmienok:
Platové podmienky ti veľmi radi upresníme pri osobnom stretnutí u nás v office.
Iné výhody:
Okrem full-time jobu ti ponúkame:
-priateľskú atmosféru a kolektív (radi a veľa sa smejeme),
-flexibilný pracovný čas (si pán svojich príchodov a odchodov),
-na svojom raste neprestávame pracovať - budeš mať príležitosť zúčastniť sa rôznych školení či konferencií,
-ak máš rád kultúru, čas po práci ti určite spríjemní návšteva kín či divadla,
-svojho tímového ducha budeš môcť ukázať pri hraní volejbalu alebo bedmintonu,
-k firemnej kultúre patrí aj nejaký ten teambuilding alebo iné, kolektív - stmeľujúce aktivity.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Napíš nám o sebe niečo. Okrem toho, prosím nezabudni priložiť svoje CVčko alebo link na tvoju webovú stránku/linkedIn/facebook/instagram profil. Pošli o sebe čokoľvek, čo nás presvedčí, že si pre nás ten pravý uchádzač.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (začiatočník)
Iné znalosti:
HTML, Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
-chceš prácu, ktorá ťa bude baviť, a ktorú budeš robiť rád/rada, nie iba pre finančnú odmenu,
- vieš komunikovať s ľuďmi,
- pracuješ efektívne,
- máš prehľad o slovenskom a zahraničnom internete,
- rozumieš a zaujíma ťa to, ako funguje internet,
- používaš zdravý "sedliacky rozum" a nie je ti cudzie kreatívne myslenie,
- máš svoj názor a si schopný ho pred kýmkoľvek obhájiť,
- si tímový hráč.
Ak si sa našiel/našla v texte, ktorý si si doteraz prečítal(a), tak už k nám takmer patríš.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť prevádzkujúca jeden z najnavštevovanejších portálov na slovenskom internete - Zoznam.sk.
Oblasť pôsobenia:
Médiá
Adresa:
Zoznam, s.r.o.
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Dana Pohanková
Viedenská cesta 3-7, Bratislava, 85101, Slovenská republika

Reaguj na ponuku