VEDÚCI ÚČTOVNÉHO ODDELENIA S ANGLICKÝM JAZYKOM (Ref. č.: 1-11-26647/PF)

12.05.2017 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Náš klient – menšia medzinárodná spoločnosť, pôvodom z Francúzska, hľadá do svojho tímu silného účtovníka na pozíciu VEDÚCI ÚČTOVNÉHO ODDELENIA S ANGLICKÝM JAZYKOM.

Môžete nastúpiť ihneď?
Máte skúsenosti s vedením komplexného účtovníctva podľa slovenských štandardov?
Máte komunikatívnu úroveň anglického jazyka?

Ak ste odpovedali áno, ozvite sa nám. Vašou náplňou práce bude:

- Koordinácia menšieho tímu účtovníkov (2-3)
- Vedenie komplexnej účtovnej agendy podľa platných slovenských predpisov a zákonov
- Denne spracovávanie rôznej účtovnej jednotky
- Participácia na auditoch spoločnosti
- Kontrola a finalizácia podkladov pre účtovnú závierku
Ponúkaný plat:
od 2000 do 2200 EUR
Iné výhody:
Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.
Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Vysokoškolské vzdelanie
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka (finančná terminológia podmienkou)
- Minimálne 4 roky skúsenosti v komplexnom účtovníctve
- Minimálne 2 roky skúsenosti na obdobnej pozícii
- SAP výhodou
- Slovenské účtovné štandardy

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Gtafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.
Kontaktné údaje:

Nám SNP 1, Bratislava, 81101

Reaguj na ponuku