Stavebný majster (železobetón)

10.04.2017 APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pracuje sa v Bratislave a okolí na významných projektoch (výrobné haly, futbalový štadión...)

Náplň práce:

- koordinácia a organizovanie pracovníkov podľa pokynov stavbyvedúceho
- sledovanie spôsobu a postupu stavby v súlade so zachovaním bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
- vykonávanie dohľadu nad výkonom stavebných prác v súlade s harmonogramom prác
- realizácia výkonom podľa stavebnej dokumentácie a ich evidencia v stavebnom denníku
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- služobné auto
- sprostredkovanie bezplatného ubytovania hradeného zamestnávateľom
- zázemie v stabilnej spoločnosti
- možnosť výberu pracovnej doby (20 dní v mesiaci + 10 dní voľna alebo 10 dní + 4 dni voľna)
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný, živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- hľadáme skúseného majstra s referenciami
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Personálno-poradenská spoločnosť špecializovaná na výber a obsadzovanie pozícií stredného a vrcholového manažmentu. Ponúkame svojim klientom komplexné personálno-poradenské služby.
Oblasť pôsobenia:
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Adresa:
APPEL COUNSELLING, s.r.o.
Leškova 3A
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Katarína Dobšovičová
Leškova 3A, Bratislava, 811 04, Slovenská republika
Tel: 0902 773 377

Reaguj na ponuku