startgroup

Samostatný účtovník

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Zvolen

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného zákazníka hľadáme zodpovedného , samostatného, lojálneho zamestnanca na pozíciu samostatný účtovník do účtovníckej firmy.
Náplň práce:
- samostatné vedenie podvojného účtovníctva, vrátane DPH,kontrolných a súhrnných výkazov, spracovanie miezd
- potrebná skúsenosť s účtovníckymi softvérmi,najlepšie v SW Softip Profit plus a spracovanie miezd v SW Softip HR

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

Práca v stabilnom pracovnom kolektíve 6 osôb
Práca na dobu neurčitú

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Počítačové znalosti: Microsoft Word, Excel a znalosť účtovného SW.
Vzdelanie: Stredná odborná škola s maturitou najlepšie Obchodná Akadémia.
Prax: potrebná prax v odbore min.3 roky