Koordinátor logistiky a zákazníckej starostlivosti (maďarský a anglický jazyk)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • poskytovanie zákazníckej starostlivosti pre pridelených kľúčových zákazníkov,
  • zodpovednosť za vytváranie a vystavovanie objednávok,
  • spracovávanie kľúčových informácií s cieľom naplánovať výrobu,
  • starostlivosť o logistické procesy pre vybraných zákazníkov,
  • spracovávanie zákazníckych požiadaviek, komunikácia s technickým oddelením,
  • komunikácia a podpora pre obchodný tím,
  • reporting,
Upresnenie platových podmienok:
Máte aspoň ročnú skúsenosť v oblasti logistiky či starostlivosti o zákazníkov a zároveň dokážete komunikovať v maďarskom aj anglickom jazyku? Potom je tu pre Vás zaujímavá pracovná príležitosť v menšej výrobnej spoločnosti!
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • aktívna znalosť anglického a maďarského jazyka nutnosťou,
  • ukončené stredoškolské prípadne vysokoškolské vzdelanie,
  • výhodou je vzdelanie ekonomického zamerania,
  • predošlé skúsenosti s prácou v SAPe sú veľkou výhodou,
  • výborné komunikačné zručnosti, proklientský prístup,
  • veľkou výhodou sú skúsenosti so zákazníckou starostlivosťou alebo výrobou,
  • zodpovedný a proaktívny typ osobnosti,