startgroup

Administrátor, programátor

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Banská Bystrica
Banská Bystrica

Pozícia / odvetvie

Informatika - software

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného zákazníka hľadáme zodpovedného, samostatného, lojálneho zamestnanca na pozíciu správca Visual Basic.
Náplň práce:
- inštalácia, prevádzkovanie, servis a aktualizácia VIS
- prechod z prostredia Microsoft Access a Visual Basic na PHP, HTML, CSS, MySQL- vytvorenie intranet aplikácie výrobného informačného systému
- inštalácia, prevádzkovanie, servis a aktualizácia riadiacich systémov výroby
- preprogramovanie výrobnej technológie do jazyku Java.

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- pružná pracovná doba

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• požadovaná znalosť objektového programovania v JAVA, znalosť Visual Basic
• analytické schopnosti
• spoľahlivosť, zodpovedný prístup, flexibilita
Počítačové znalosti: Java - pokročilý

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vzdelanie v obore: informačné technológie