Business Development Analytik pre kozmetickú spoločnosť

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vytváranie analytických podkladov pre súčasné a budúce projekty a stratégie,
  • sledovanie a vyhodnocovanie potrieb trhu, štatistických údajov a dát,
  • príprava komplexných analýz z interných dát jednotlivých oddelení,
  • príprava a pravidelné monitorovanie optimalizačných a faktorových analýz,
  • príprav pravidelných a ad-hoc analýz a argumentov ohľadom obchodných ukazovateľov,
  • monitorovanie obchodných výsledkov,
  • vytváranie nových analytických nástrojov pre oddelenie podpory predaja,
  • testovanie nových modulov a programov,
  • starostlivosť o konzistenciu dát, ich kvalitu a bezpečnosť;
Upresnenie platových podmienok:
Prestížna medzinárodná kozmetická spoločnosť vytvára priestor pre uplatnenie skúseného Business Development Analytika s aktívnym anglickým jazykom a s praxou v rámci viacerých foriem analýz.
Benefity a ďalšie výhody:
  • práca v nadnárodnej spoločnosti,
  • zaujímavé finančné ohodnotenie,
  • možnosť osobnostného a profesíjneho rozvoja a rastu,
  • práca v príjemnom, mladom a dynamickom kolektíve,
  • benefity v oblasti kozmetiky;
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • vysokoškolské vzdelanie II. alebo III. stupňa v oblasti ekonomického, obchodného alebo technického zamerania,
  • prax s používaním IT techniky, štatistiky, MS Excel minimálne 5 rokov,
  • pôsobenie v rámci medzinárodnej spoločnosti veľkou výhodou,
  • prax v rámci viacerých foriem analýz sú nutnosťou,
  • znalosť anglického jazyka na úrovni pokročilý - komunikácia ústnou aj písomnou formou - B2,
  • vynikajúce odborné a analytické schopnosti a zručnosti sú nutnosťou,
  • MS Word , MS Excel, MS PowerPoint na pokročilej úrovni,
  • pozitívne myslenie a príjemné vystupovanie,
  • výborné komunikačné zručnosti,
  • asertivita a diplomatická osobnosť,
  • dôslednosť, precíznosť, flexibilita,
  • schopnosť samostatnej práce;