Sprostredkovateľ úverov - Bratislava, Malacky, Senec, Pezinok (800 - 3000 Eur/mesiac) PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Máte seriózny záujem pracovať pre nadnárodnú finančnú spoločnosť vlastniacu licenciu od Národnej banky Slovenska? Hľadáme nové kolegyne / kolegov, ktorých náplňou práce bude:

- poradenstvo v oblasti poskytovania pôžičiek
- obchodné rokovania s klientmi
- vypracovanie a kompletizácia žiadosti o poskytnutie pôžičky
- bez práce s hotovosťou, pôžičky vypláca centrála spoločnosti na účet klienta
- starostlivosť o klientov
- pravidelné školenia

Ponúkame spoluprácu na DIČ, resp. živnosť (založenie živnosti nie je podmienkou).

Benefity a ďalšie výhody:

- zázemie firmy so 16 ročnou históriou
- najvyššie provízie v oblasti poskytovania pôžičiek
- žiadaný a dobre predajný produkt
- prepracovaný systém odborných školení
- podpora skúseného manažéra a marketingová podpora spoločnosti
- možnosť riadiť svoj pracovný čas
- práca v mieste bydliska
- možnosť pracovať popri práci
- motivačné súťaže

Informácie pre uchádzača:

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoju žiadosť o prijatie spolu s profesijným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu spoločnosti.
V žiadosti o prijatie do pracovného pomeru Vás žiadame napísať súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. v znení neskorších doplnkov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B