Kontrolór/ka kvality

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • správna manipulácia s produktmi podľa pracovných inštrukcií a inštrukcií nadriadeného
  • šmirgľovanie a brúsenie produktov a základná kontrola kvality svojej práce
  • balenie produktov podľa inštrukcií
  • správna manipulácia s rámami podľa inštrukcií
  • pravidelné zaznamenávania výsledkov svojej práce do určených dokumentov
  • 100% vizuálna kontrola kvality produkčných dielov podľa kontrolných inštrukcií, kritérií kvality (schválené hraničné vzorky) a pokynov nadriadeného pracovníka
  • správna detekcia chýb a korektná kategorizácia chýb
Benefity a ďalšie výhody:
  • základná hodinová mzda od 2,99 €/hod do 3,32 €/hod. brutto
  • v prípade práce cez víkend príplatok: 50 % + preplatená je aj prestávka na jedlo
  • dochádzkový bonus 30 EUR
  • stravné lístky v hodnote 3,60 €/deň
  • bez ubytovania a firemnej dopravy
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • práca na hlavný pracovný pomer / pre automobilový priemysel v Trnave /
  • práca je vhodná pre mužov aj ŽENY
  • pracuje sa v 2 zmennej prevádzke / ranné a poobedné zmeny /
  • skúsenosti na pozícii pracovníka/čky vo výrobe / výhodou práca pre automobilový priemysel /, vítané sú skúsenosti na pozícii kontrolóra kvality
  • samostatnosť, zodpovednosť, flexibílnosť, ochota učiť sa nové veci