startgroup

Projektový manažér

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj

Pozícia / odvetvie

Vrcholový manažment

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného zákazníka z oblasti strojárenstva- zlievarenstva hľadáme zodpovedného , samostatného, lojálneho zamestnanca na pozíciu Projektový manažér.
Náplň práce:
- projektové vedenie
- koordinácia pracovného tímu
- zastrešovanie vývoja, technológie, kvality, logistiky
- riadenie projektu pre zahraničných klientov
- zodpovednosť za projekty, rozpočet a kvalitu
- spolupráca s výrobou a logistickým oddelením
- poskytovanie širokého spektra aktuálnych informácii klientom, briefingy a prezentácie
- zodpovednosť za neustále zlepšovanie v projektoch
- služobné cesto mimo SR

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom aj anglickom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Požadované vzdelanie: Vysokoškolské/Stredoškolské v oblasti strojárstva, hutníctva.
Jazykové znalosti: anglický a nemecký jazyk.
Počítačové znalosti: Word, Excel, Power Point, Outlook
Osobnostné predpoklady: samostatnosť, organizačné schopnosti, vodičský preukaz