startgroup

Inžinier kvality

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj

Pozícia / odvetvie

Manažment kvality

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného zákazníka v oblasti strojarenstva- zlievarenstva hľadáme zodpovedného , samostatného, lojálneho zamestnanca na pozíciu Inžiniera kvality.
Náplň práce:

- zodpovednosť za kontrolu a dodržiavanie pracovných postupov a technologickej disciplíny
- podieľanie sa na analýze príčiny zistených chýb a vykonávanie výstupov kontroly kvality výrobkov
- zodpovednosť za zlepšenie procesov kvality vo výrobe
- kontrola dodržiavania systému riadenia kvality vo výrobe (ISO/TS)
- príprava podkladov pre audit
- zaškolenie pracovníkov pre kontrolu kvality a vyhodnocovanie nepodarkovosti produkcie
- vykonávanie VDA auditu 6.5, 6.3 (tj.výrobku a procesu)

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

vhodné pre absolventa optimálne odboru inžinier kvality
jazykové požiadavky: anglický jazyk, nemecký jazyk (požiadavka aspoň jedného s uvedených)
počítačové znalosti: Word, Excel, Outlook