startgroup

Výrobný pracovník - práca len počas víkendov

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava
Trnava

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- vykonávanie montážnych prác len počas víkendov
- jednoduchá manuálna práca
- možnosť výberu zmien , buď piatok/sobota/nedeľa alebo len sobota/nedeľa

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

V prípade záujmu pošlite životopis na emailovú adresu : jbendova@startgroup.sk alebo nás kontaktujte na telef. číslach 0903 737 597 alebo 0914 330522.
Ďakujeme a už teraz sa tešíme na spoluprácu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- zaujímavé finančné ohodnotenie, bezplatné vzdelávanie, bohatý sociálny program
- ubytovanie zabezpečené
- zamestnanie v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské vzdelanie bez maturity, s maturitou
- nadstavbové/ vyššie odb. vzdelanie
- práca vhodná aj pre absolventov