custom-banner

Operátor/ka vo výrobe optických prepojok - práca v sede

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

V rámci rozširovania tímu hľadáme pracovníčky, ktorých hlavná náplň práce bude:
Jemná manuálna práca vo výrobe optických prepojok, na konkrétnej výrobnej operácii, v sede.

Pracuje sa na 2 zmeny od pondelka do piatku, zmeny sa striedajú po týždňoch – jeden týždeň ranná zmena, druhý týždeň poobedná zmena, víkendy a štátne sviatky sú voľné.

Nie je to ani pásová ani úkolová výroba pre automobilový priemysel, ide o zákazkovú výrobu pre telekomunikácie.

Ponúkaná práca je vhodná najmä pre ženy.

Benefity a ďalšie výhody:

- Ponúkame prácu na trvalý a dlhodobý pracovný pomer
- Ubytovanie za 1€/deň
- Po zapracovaní a osvedčení sa možnosť prejsť do interného stavu zamestnancov
- Pitný režim – zdarma káva, čaj, voda a sóda
- Pracovný odev: tričko, nohavice
- Práca v čistom klimatizovanom prostredí
- Zamestnanie v priateľskom ženskom kolektíve
- Uzamykateľné skrinky pre odloženie osobných vecí v šatni a vo výrobnej hale
- Výkonové a dochádzkové bonusy

Informácie pre uchádzača:

- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- dôslednosť
- precíznosť, presnosť
- pozornosť
- flexibilita
- dobrý zrak (okuliare nie sú prekážka)

Všeobecne požadované znalosti:

technický smer - výhoda ale nie podmienka

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie