PRAKTICKÝ LÉKAŘ (Ref. č.: 1-14-25531/PF)

20.03.2017 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Uhersky Brod
Česká republika
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hledáme PRAKTICKÉHO LÉKAŘE pro nový lékařský dům v Uherském Brodě. Ačkoliv jde o nový projekt, nelze mluvit o jeho krátkodobosti, proto máme zájem o odborníky, kteří hledají dlouhodobé uplatnění a perspektivu. Mají chuť se dále učit, vzdělávat se a rozšiřovat své dovednosti.
Náplň práce:
* provádění pracovnělékařských služeb (dohled na pracovišti, vstupní a výstupní zdravotní prohlídky)
* provádění vyšetření a preventivních prohlídek
* realizace léčby a rehabilitace
* delegace pacienta k odbornému lékař
* vedení zdravotnické dokumentace
* vykazování péče a pracovních úkonů pro pojišťovny
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
* garantovaná mzda
* možnost spolupráce na HPP či obchodní vztah
* flexibilní pracovní doba, možnost domluvení se na ordinačních hodinách
* podpora v dalším vzdělávání, popřípadě hrazená atestace a podpora zaměstnavatele k jejímu získání
* příspěvek na ubytování
* automobil i k soukromým účelům
* nová moderně vybavená ordinace
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom.Referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.
Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=farmacia-zdravotnicka-technika

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
* Vysokoškolské vzdělání (lékařská fakulta * obor všeobecné lékařství)
* atestace v oboru praktické lékařství/pracovní lékařství (popř. uchazeč v přípravě)

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Gtafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.
Kontaktné údaje:

Nám SNP 1, Bratislava, 81101

Reaguj na ponuku