SHAREPOINT DEVELOPER

25.02.2017 Challengest s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Žilina, okres Žilina, Bratislavská 29, 01001,
Žilina
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Analýza, design, implementácia a nasadenie riešení na platforme Sharepoint.

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť AutoCont SK.

AutoCont SK dodáva tovar, služby a riešenia v oblasti infokomunikačných technológií od roku 1990. Súčasťou AutoCont Holding je AutoCont CZ - najväčší a najvýznamnejší súkromný dodávateľ informačných a komunikačných technológií a CAD Studio - najväčší dodávateľ CAD riešení Autodesk v CZ. AutoCont Holding zamestnáva spolu približne 1 000 zamestnancov.

V prípade záujmu si zašlite prosím životopis cez odkaz: https://jobangels.co/job/c4c3d123/Sharepoint-developer/94632edf
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- Vianočné firemné voľno,
- Príspevok na stravovanie,
- Zľavy na IT produkty,
- Firemné športové a spoločenské podujatia
Priateľská pracovná atmosféra
Práca s poprednými expertami
Zaujímavé a inšpiratívne projekty
Prestížny zamestnávate
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
aspoň 3 roky
Ďalšie požiadavky: Sharepoint - pokročilý
C# - pokročilý
.NET - pokročilý
ASP.NET - pokročilý
SQL - pokročilý
znalosť OOP princípov, UML, návrhových vzorov

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Challengest s.r.o.
Röntgenova 8, Bratislava-Petržalka, 85101, Slovensko
Tel: +421918044570

Reaguj na ponuku