Account manager / Sales representative

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Akvizícia nových zákazníkov, starostlivosť o existujúcich zákazníkov (celá SR)
  • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, prieskum aktivít konkurencie
  • Rozvíjanie a budovanie dobrých vzťahov s obchodnými partnermi, zlepšovanie imidžu spoločnosti
  • Plánovanie, organizovanie a vedenie jednotlivých obchodných rokovaní
  • Analyzovanie zákazníckych potrieb a následné vytváranie obchodných ponúk
  • Pravidelné reportovanie dosiahnutých obchodných výsledkov
  • Udržiavanie pravidelného kontaktu so zákazníkom (mailového, telefonického, osobného)
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme šikovného a komunikačne zdatného obchodníka, pre ktorého je samozrejmosťou seriózne vystupovanie, úcta k zákazníkovi a ktorý sa nezľakne nových výziev, ani prípadných prekážok. Cestovanie v rámci SR.
Benefity a ďalšie výhody:
  • služobný automobil (aj na súkromné účely)
  • mobilný telefón
  • notebook
  • jazykový kurz
  • medzinárodné prostredie
  • práca v mladom a dynamickom kolektíve
  • motivujúce finančné ohodnotenie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: SŠ s maturitou, VŠ I. a II. stupňa
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (úroveň B1)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office (Excel) - pokročilý
  • VODIČSKÝ PREUKAZ: typ B
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: vynikajúce komunikačné schopnosti, obchodný duch, výborné prezentačné a negociačné schopnosti, proaktívny a zodpovedný prístup, spoľahlivosť, schopnosť plánovať a organizovať, prozákaznícky prístup
  • PRAX: min. 2 roky (ideálne z oblasti stavebníctva)