HR špecialista - recruiter (výrobná spoločnosť)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zodpovednosť za celý priebeh výberového konania v rámci rôznych výrobných pozícií,
  • aktívne vyhľadávanie potenciálnych kandidátov na rôzne výrobné pozície,
  • spravovanie databázy kandidátov, informovanie o statuse jednotlivých pozícií,
  • zodpovednosť za naplnenie plánu náborov,
  • reporting ohľadom recruitment procesov,
  • spolupráca s kolegami na HR oddelení (5 členný tím),
  • komunikácia s rôznymi výrobnými oddeleniami,
  • komunikácia s personálnymi agentúrami,
  • participácia na HR projektoch,
  • administratívna činnosť;
Upresnenie platových podmienok:
Pre veľkú výrobnú spoločnosť v Žiline hľadáme cieľavedomú a komunikatívnu osobnosť, ktorá má skúsenosti s náborom a výberom vhodných kandidátov na rôzne výrobné pozície a zároveň má anglický jazyk na pokročilej úrovni.
Benefity a ďalšie výhody:
  • zaujímavé platové ohodnotenie,
  • možnosť kariérneho posunu,
  • práca v príjemnom kolektíve,
  • možnosť jazykového vzdelávania,
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • nutnosťou je vysokoškolské vzdelanie I./II. stupňa - ekonomické / humanitné zameranie,
  • prax v oblasti realizovania výberových konaní a pohovorov,
  • skúsenosti s personalistikou v rámci výrobnej spoločnosti sú veľkou výhodou,
  • nutnosťou je znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni,
  • pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa s ukončeným vzdelaním v oblasti ľudských zdrojov,
  • znalosť práce s PC na úrovni pokročilý (MS Word, MS Excel, MS Power Point)
  • príjemné komunikačné a prezentačné zručnosti,
  • zodpovednosť a spoľahlivosť,
  • vysoké pracovné nasadenie,
  • orientácia na cieľ a výsledok,
  • flexibilita;