Koordinátor logistiky/ Asistent manažéra - výrobná a obchodná spoločnosť - Bratislava

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zastrešenie logistického procesu od príjmu objednávok až po expedovanie tovaru ku zákazníkovi
  • promptné spracovanie objednávok od zákazníkov
  • starostlivosť o zákazníkov a komunikácia s nimi
  • zadávanie objednávok do výroby, spolupráca so skladom (skladové zásoby)
  • dohľad nad dopravou, riešenie fakturácií
Upresnenie platových podmienok:
Máte aspoň jednoročnú skúsenosť v oblasti logistiky na pozícii spojenej s riadením logistického procesu (prijímanie objednávok od klientov až po zastrešenie expedície sortimentu) a záujem uplatniť sa v oblasti nákupu a logistiky? Viac inzerát nižšie.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vyššie odborné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • SŠ, resp. VŠ vzdelanie - zameranie na ekonómiu, resp. logistiku výhodou
  • min. ročná prax v oblasti predaja, resp. logistiky na podobnej pozícii
  • znalosť anglického jazyk na komunikatívnej aj písomnej úrovni výhodou! (z dôvodu komunikácie so zákazníkom)
  • znalosť MS Office (MS Word, Excel)
  • komunikatívnosť, organizovanosť, schopnosť plánovať, pružné a rýchle reagovanie, proaktivita, pozitívny a proklientsky prístup