Práca v Holandsku

28.05.2017 Makrostav s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Den Haag
Holandsko
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Stolár - podlahy, zárubne, dvere, skrine, kuchynské linky, konštrukcie, schodiská a pod.
Murár - obklady, stierky, sadrové omietky, betonárske práce, omietanie a pod.
Vodoinštalatérstvo - realizácia vodovodných systémov, kúrenie, odpady a pod.
Rekonštrukcie a výstavba bytových objektov, domov, kancelárií.
5-6 týždňové turnusy
Ponúkaný plat:
od 2600 do 2900 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Odmena: 11eur/hod.
Pracovná doba 60hod./týždeň (podľa dohody)

Termín nástupu do práce:
od 23.5.2017
Termín ukončenia výberového konania:
19.6.2017
Druh pracovného pomeru:
živnosť
Ponúkame prácu pre zabehnutých, spoľahlivých, samostatných a zodpovedných stavbárov v meste Den Haag a jeho okolí v Holandsku. Práca je vhodná aj pre partiu zabehnutých stavbárov. V súčastnosti je otvorených viac projektov a v blízkej budúcnosti sa otvárajú ďalšie. Spoločnosť Makrostav s.r.o. spolupracuje s holandskými spoločnosťami v oblasti stavebníctva. Nie sme agentúra!!! Nutnosť zaslať životopis na adresu: info @ makrostav.sk

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Samostatnosť, zodpovednosť, zručnosť, spoľahlivosť.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť Makrostav s.r.o. spolupracuje prevažne s holandskými spoločnosťami v oblasti stavebníctva.
Adresa:
Makrostav s.r.o.
Trieda 1. mája 2308/2
Spišská Nová Ves
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
info@makrostav.sk
Tel: 0944237350

Reaguj na ponuku