custom-banner

Skladník vo výrobnej spoločnosti v Prešove - preukaz VZV výhodou

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ponúkame serióznu a dlhodobú prácu priamo v Prešove na pozícii skladník.
NÁSTUP DO PRÁCE JE IHNEĎ.

NÁPLŇ PRÁCE:
- práca v sklade
- príjem tovaru na sklad
- príprava komponentov pre výrobu podľa objednávok
- práca s paletovým vozíkom
- práca s VZV
- práca na zmeny
- od 512€ brutto/mesiac + 30€ mesačne bonus + polročné bonusy

POŽIADAVKY NA KANDIDÁTOV:
- platné osvedčenie na vedenie VZV výhodou
- stredoškolské vzdelanie
- prax v sklade najlepšie vo výrobnej spoločnosti výhodou
- počítačové znalosti
- dobrý zdravotný stav
- ochota a chuť pracovať

INÉ VÝHODY:
- modernéné pracovné prostredie (neprašné, nehlučné, v zime vykurované, v lete klimatizované)
- dlhodobá a stabilná práca
- ďalšie benefity (prémie, bonusy)

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
Registrujte sa priamou reakciou na tento inzerát. Na pohovor budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí spĺňajú podmienky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity

Iné znalosti:

Microsoft Excel