startgroup

Oracle E-Business Suite Engineer

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj; Okres Nitra, Okres Prešov
Nitra/Prešov

Pozícia / odvetvie

Informatika - software

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného medzinárodného klienta, ktorý sa zameriava na IT podporu v bankovom sektore hľadáme Oracle E-Business Suite Inžiniera.

Náplň práce:

- Mapovanie a analýza súčasného stavu, firemných možností, procesov a toku dát
- Písanie funkčných /business požiadaviek za účelom definovania riešenia a koncepcie, zabezpečenie súladu business požiadaviek s detailnými požiadavkami v systéme
- Dokumentácia, použitie prípadov a biznis scenárov, ich využitie v testovaní riešenia
- Plánovanie a vykonávanie Facilitating User Acceptance Test (UAT)

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Jazykové kurzy
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Vyššie odborné vzdelanie
- Vysokoškolské vzdelanie 1. alebo 2. stupňa

IT znalosti :
- Dobré znalosti Oracle E-Business Suite 11i a/alebo R12
dobre znalosti Oracle EBS System Administration
- Silné znalosti Oracle EBS procesov
- Znalosti Oracle EBS prostredia, štandardov a aplikácií Object Library (AOL)
- Oracle EBS skúsenosti vrátane funkcionality, implementácie, schém, integrácie, rozšírenia, reporting
- Dobré znalosti PL/SQL a vývojových nástrojov ako
SQL Developer
- Použitie online Oracle zdrojov za účelom riešenia incidentov

Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk - aktívne
AJ - (B2) alebo NJ - (B2) – komunikácia v jednom z jazykov na každodennej báze

Osobnostné požiadavky:
- Flexibilita
- Zákaznícka orientácia
- Teamová práca