Hľadáme partiu tesárov/železiarov

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ste tesári alebo železiari a doma vám neponúkli primerane ohodnotenú prácu? Vráťte sa spolu späť na Slovensko a poďte pracovať do Bratislavy. Máme pre vás jedinečnú príležitosť zamestnať sa na trvalý pracovný pomer, či živnosť, blízko rodiny a s motivačným finančným ohodnotením porovnateľným s Vašimi zárobkami v zahraničí. Hľadáme výhradne zohranú partiu.

Náplň práce:
- betónovanie, šalovanie, debnenie striech a stropov
- realizácia manuálnych prác podľa pokynov vedúceho, operatívneho plánu a projektovej dokumentácie

Benefity a ďalšie výhody:

- motivačné finančné ohodnotenie (1000€ až 1400€ v čistom, práca na trvalý pracovný pomer alebo 1400-2000€ na faktúru, práca na živnosť) - hodnotí sa úkolovo
- sprostredkovanie bezplatného ubytovania hradeného zamestnávateľom
- zázemie stabilnej spoločnosti a dohodnutých zákaziek
- práca vo vlastnom tíme (4-5ľudí)
- možnosť výberu pracovnej doby (20 dní v mesiaci + 10 dní voľna alebo 10 dní + 4 dni voľna)
- práca na veľkých projektoch, ktorými sa môžte pochváliť aj v zahraničí (futbalový štadión, haly Volkswagenu...)

Všeobecne požadované znalosti:

- zodpovednosť
- chuť a ochota pracovať

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity