Expedient

21.05.2017 P E Z A a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Žilina, okres Žilina, K cintorínu 47, 01149,
Žilina
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Rutinné práce pri expedícii výrobkov a tovarov, kontrola odosielaných ( dodacích ) listov a dokladov, príjem a výdaj tovaru z vlastnej výroby aj od externých dodávateľov cez expedičný medzi-sklad.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Nákup pekárskych výrobkov za zvýhodnené ceny.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Pracovný čas: od 22:00 do 6:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
bez požiadavky na odbornú prax
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)
environmentálna (prírodovedná) gramotnosť
manuálna zručnosť
pozornosť
praktické myslenie
komunikatívnosť