KS DÚHA hľadá vychovávateľa/vychovávateľku

29.03.2017 Občianske združenie DOMOV – DÚHA

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava - Vrakuňa
Bratislava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Vychovávateľka v KS DÚHA zabezpečuje základnú starostlivosť o deti, prípravu na vyučovanie a vyplnenie voľného času. Dbá o bezpečnosť detí a ich zdraví fyzický a psychický vývin
Ponúkaný plat:
od 700 do 800 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Hodinová mzda denná, nočná + príplatky za víkendové služby a sviatky + osobné ohodnotenie + odmeny
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
15.4.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Nutné pedagogické vzdelanie (stredoškolské, vysokoškolské) + minimálne 3 roky odbornej praxe sú nevyhnutné

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Dobrý vzťah k deťom, zručnosť v práci s deťmi, trpezlivosť, dôslednosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, spôsobilosť vykonávať nočné služby

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Prevádzka Krízového strediska DÚHA - prvokontaktné a preventívne zariadenie sociálnych služieb, ktoré slúži ako záchytné stredisko v prípade akútneho ohrozenia zdravia, života a riadnej výchovy maloletého dieťaťa alebo mladistvého.
Oblasť pôsobenia:
Neziskové organizácie, občianske združenia
Adresa:
Občianske združenie DOMOV – DÚHA
Pavlovova 5
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Dagmar Povodová
Pavlovova 5, Bratislava, 821 08, Slovenská republika
Tel: 0918824247

Reaguj na ponuku