Účtovník, mzdový účtovník

22.03.2017 EPEXIM s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• Vedenie podvojného účtovníctva.
• Mzdové účtovníctvo
• Účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady,
odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.),vedenie pokladne.
• Vyúčtovanie pracovných ciest.
• Príprava prevodných príkazov
• Kontrola úhrad dodávateľských a odberateľských faktúr.
• Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek.
• Oceňovanie, evidencia a účtovanie majetku.
• Príprava ekonomických reportov, výkazov a analýz.
• Vypracovávanie pravidelných mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok a
príprava podkladov pre Štatistický úrad.
• Kontrola podkladov pre DPH a kontrola plnenia daňových povinností,
zastupovanie spoločnosti v daňovom konaní.
• Komunikovanie s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a ostatnými
inštitúciami.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
práca v úzkom kolektíve
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný, živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
Fakturácia, Hospodárska korešpondencia, Microsoft Excel, Mzdové účtovníctvo, OpenOffice, Personalistika, Podvojné účtovníctvo, Pokladňa, Skladové hospodárstvo
základy NJ vítané

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
stavebná firma, ktorá pôsobí hlavne na nemeckom trhu
Oblasť pôsobenia:
Stavebný priemysel
Adresa:
EPEXIM s.r.o.
Bratislavská 47
Šamorín
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Miriam Kúdelová
Bratislavská 47, Šamorín, 931 01, Slovenská republika

Reaguj na ponuku