Vedúci výroby

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Vedenie oddelenia výroby (úzka spolupráca so supervízormi výroby)
  • Schvaľovanie a optimalizácia štandardných výrobných postupov
  • Zostavovanie operatívných plánov výroby a ich kontrola
  • Komunikácia so zákazníkmi
  • Zodpovednosť za plnenie plánov, ich kontrola podľa požadaviek zákazníka
  • Riadenie výrobnej prevádzky
  • Reportovanie a analýzy výrobných postupov pre plant manažéra
Upresnenie platových podmienok:
Pre výrobnú spoločnosť hľadáme vedúceho výroby. Kandidát by mal byť technicky orientovaný manažér s praxou vo vedení tímu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický a nemecký jazyk (slovom aj písmom)
  • POČÍTAČOVE ZNALOSTI: Microsoft Word, Microsoft Excel - pokročilý
  • PRAX: min. 5 rokov ako vedúci výroby (drevovýroba)
  • VODIČSKÝ PREUKAZ: typ B
  • OSOBNOSTÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI: výborné komunikačné a manžérske schopnosti, zodpovednosť, svedomitosť v plnení úloh, dôslednosť, rýchlosť reakcií, pohotovosť, odolnosť voči stresu, profesijná odbornosť, schopnosť zrozumiteľne a presne formulovať problémy a pracovné úlohy