Stavbyvedúci - pozemné stavby

20.03.2017 APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • podieľanie sa na zaujímavých projektoch ako napr. výstavba polyfunkčných centier, bytoviek, veľkých rodinných domov....
  • zodpovednosť za riadne a kvalitné vykonávanie stavby podľa schválenej dokumentácie a technologických noriem
  • zodpovednosť za výrobné a ekonomické výsledky, za účelnú organizáciu práce, za riadne hospodárenie a kvalitné vykonávanie prác
  • organizácia a riadenie spolupráce s majstrami na zverenej stavbe
  • vedenie stavebného denníka, príprava podkladov pre fakturáciu a rokovanie so zástupcom investora
  • vykonávanie výrobnej kontroly, riešenie a odstraňovanie nezhôd zistených pri kontrole, predkladanie výrobných požiadaviek
  • dohľad nad kvalitou a priebehom realizovaných prác
  • koordinácia prác subdodávateľov na stavbe
  • zodpovednosť za dodržiavanie platných predpisov a noriem, vedenie stavebného denníka, súčinnosť pri kolaudácii a schválení stavby
  • spolupráca pri preberaní zhotoveného diela
  • odovzdanie stavby
Upresnenie platových podmienok:
Dohodou
Iné výhody:
práca v stabilnej spoločnosti

práca v príjemnom kolektíve

služobný automobil, notebook, mobilný telefón

Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
20.3.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný

V prípade záujmu nám zašlite životopis na doleuvedený emailový kontakt. Spolu so životopisom priložte aj fotografie alebo názvy stavieb, ktoré ste realizoval ako stavbyvedúci. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
požadovaná prax  min. 5 rokov

oprávnenie na výkon stavbyvedúceho v oblasti pozemných stavieb

vodičský preukaz: SK B

časová flexibilita
samostatnosť
zodpovednosť