Senior daňový špecialista

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre našeho klienta hľadáme daňového poradcu, ktorého náplňou práce bude:

- poskytovanie daňového poradenstva pre klientov,

- príprava daňových priznaní a spracovávanie daňových priznaní,

- riešenie daňových problémov,

- príprava záznamov pre daňové orgány,

- identifikácia a odstránenie daňových rizík, hľadanie riešení,

- zastupovanie klienta pred finančným úradom,

- riadenie daňových projektov,

- komunikácia s klientmi, daňovými úradmi a ďalšími štátnymi orgánmi.

Benefity a ďalšie výhody:

- možnosť profilovať sa na oblasť, v ktorej sa chcete orientovať,

- po zapracovaní možnosť pracovať aj homeoffice,

- karierny rast,

- možnosť uplatňovať vlastné myšlienky v spoločnosti,

- flexibilná pracovná doba,

- multi-sport karty,

- teambuilding s príjemnými kolegami,

- práca v prosperujúcej a rýchlo rastúcej  poradenskej a outsourcingovej spoločnosti,

- práca na projektoch pre významných slovenských a medzinárodných klientov,

- práca v mladom a príjemnom kolektíve,

- firemné raňajky a súťaže o zamestnanca mesiaca.

Všeobecne požadované znalosti:

- pracovné skúsenosti v oblasti daňového poradenstva,

- znalosť lokálneho aj medzinárodného daňového práva,

- predošlá práca pre medzinárodnú spoločnosť je výhodou,

- znalosť MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) na pokročilej úrovni,

- komunikatívnosť, analytické myslenie,

- schopnosť pracovať samostatne

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa