Operátor výroby

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • obsluhovanie výrobných strojov a zariadení
  • kontrolovanie kvality výrobkov
  • dokončovacie práce na výrobkoch
Benefity a ďalšie výhody:
  • základná mzda 510,- EUR brutto + príplatky + odmeny,
  • stravné lístky v hodnote 3,50 EUR.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • skúsenosti s prácou vo výrobe v 3-zmennej prevádzke - výhodou
  • praktické skúsenosti s obsluhou strojov - PODMIENKOU
  • dobrý zdravotný stav (práca v noci, práca v stoji, práca v hlučnom prostredí)
  • ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke,