Linkový elektromechanik

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vykonáva preventívnu a prediktívnu údržbu výrobných zariadení podľa plánu
  • zlepšuje zariadenia so zameraním na zvýšenie ich spoľahlivosti a životnosti
  • zodpovedá za správnu funkčnosť výrobnej linky a jej dolaďovanie
  • vykonáva opravy, odstraňuje akútne poruchy a prevádzkové havárie
  • inštaluje nové zariadenia
Upresnenie platových podmienok:
práce v nepretržitej prevádzke
Benefity a ďalšie výhody:
  • ihneď po nástupe do hlavného pracovného pomeru:
  • flexi dni
  • stravovanie za dotovanú cenu
  • nápoje na pracovisku
  • podpora vzdelávacích aktivít
  • príspevok na športové aktivity - športový fond
  • účasť na akciách v programe Plus pre Vás od Nestlé
  • výlety, kultúrne a spoločenské akcie
  • pracovné voľno nad rámec zákonníka práce podľa aktuálnej Kolektívnej zmluvy
  • perspektíva stabilnej a dlhodobej spolupráce v renomovanej nadnárodnej spoločnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • stredoškolské bez maturity
  • odb. spôsobilosť a prax podľa vyhl. 508/2009, § 22
  • skúsenosti v obore min 2 roky
  • znalosť elektro komponentov (senzory, pohony a pod.)
  • čítanie elektro výkresov a dokumentácie
  • práca s počítačom