startgroup

Stavebný dozor - špecializácia na mosty - aktívna angličtina

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Botswana

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Výkon stavebného dozoru pri výstavbe a ukončení mosta v Botswane v súlade so zachovaním bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
- Vykonávanie dohľadu nad vedením stavebného denníka
- Komunikácia s investormi, dodávateľmi a subdodávateľmi, koordinácia ich prác
- Zosúladenie priestorovej polohy s dokumentáciou stavby, dodržiavanie všeobecných technických požiadaviek na výstavbu
- Zodpovednosť za kontrolu dodržovania kvality vykonaných prác v súlade s projektovou dokumentáciou
- Zodpovednosť za kontrolu postupu prác podľa harmonogramu výstavby a zmlúv uzatvorených s dodávateľmi
- Komunikácia so Stavbyvedúcimi a Projektovým manažérom

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Nadštandardné finančné ohodnotenie vrátane paušálnych náhrad
- Každé 3 mesiace možnosť cestovať domov na náklady zamestnávateľa

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky, pošlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie + min. 10 rokov praxe
- Vysokoškolské vzdelanie - Stavebná fakulta
- Stavebný dozor s rozsahom oprávnenia na mosty, tunely
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Ochota pracovať v zahraničí na 2 roky