custom-banner

Business Portal Specialist s aktívnym španielským jazykom.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Chceš byť súčasťou vývoja novej webovej platformy ? Si komunikatívny typ, no zároveň chceš zlepšiť svoje technické skills ?
Jedinečná príležitosť začať kariéru v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. Ak ovládaš anglický jazyk a máš záujem o Back Office pozíciu, toto je príležitosť práve pre teba.

Náplň práce:
- asistencia pri vývoji nového komunikačného kanála spoločnosti
- práca s internými databázami , a novým webovým portálom nášho klienta
- vytváranie účtov, prístupov a formulárov v interných databázach
- práca s bankovými systémami
- komunikácia s partnerskými klientami spoločnosti
- poskytovanie najmä technickej podpory korporátnym klientom spoločnosti
- podpora kolegov na globálnej úrovni ( aktívne využívanie anglického jazyka na dennej báze)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    študent – vysoká škola