Zmenový majster

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • stabilná práca na hlavný pracovný pomer priamo v internom stave u klienta
  • organizuje a zadeľuje prácu pre robotníkov na výrobných linkách
  • vytvára a udržiava pevné a fungujúce tímy
  • dohliada nad plnením plánu, nad kvalitou výrobkov, nad čistotou a bezpečnosťou výrobného prostredia
  • je súčasťou tímu pri výrobnej linke a vykonáva výrobnú činnosť
  • zabezpečuje plynulý chod výrobnej linky
Benefity a ďalšie výhody:
  • každý mesiac výkonnostný bonus, príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • zvýhodnený nákup výrobkov spoločnosti
  • životné a doplnkové dôchodkové poistenie
  • možnosť zvýšiť si výšku mzdy formou nadčasov
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • stredoškolské vzdelanie bez maturity prípadne s maturitou
  • počítačové znalosti: Microsoft Word, Microsoft Excel - pokročilý
  • skúsenosť s vedením ľudí, prax v potravinárskom priemysle vítaná
  • samostatnosť, flexibilnosť, zodpovednosť