Manipulačný pracovník (operátor výroby; pre mužev aj pre ženy) / práca na TPP

28.05.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
(ZMENA - práca je vhodná pre mužov aj ženy)

Náplň práce zaučíme nie je podmienkou ovládať:

- práca na hydraulických lisoch,
- práca na ohrňovacích lisoch,
- práca na zvarolisoch,
- samokontrola,
- manipulačné práce,
- práca s ručným náradím,
- dodržiavanie technologických postupov a bezpečnosti práce na týchto zariadeniach,
- pomocné práce podľa pokynov nadriadeného vedúceho pracovníka,
- práca na 3 zmeny (prax nie je podmienkou, zaučíme).

Jednoduchá práca pre mužov (možnosťou aj nadčasov).
Upresnenie platových podmienok:
600 - 750 EUR/mesiac + prémie, odmeny a stravné lístky
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať na základe zaslaného životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- pozitívny prístup k práci,
- časová flexibilita,
- disciplínovanosť,
- ochota pracovať v 3 - zmennej prevádzke v prípade nadčasy.