Asistent/ka predaja

15.03.2017 IIF BAKERY, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava-Staré Mesto
okres Bratislava
Mostová 2
81102

Bratislava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Predaj pekárenských výrobkov, starostlivosť o chod a čistotu prevádzky, práca s pokladňou a obsluha zákazníkov predajne.

V rámci Bratislavy máme otvorených niekoľko predajní a stále otvárame ďalšie. Konkrétny pracovný čas teda závisí od otváracích hodín prevádzky, ktorá Vám z hľadiska dochádzania do práce vyhovuje najlepšie.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- Garancia zvyšovania platového ohodnotenia.
- Stabilná práca na trvalý pracovný pomer s pracovnou zmluvou na dobu neurčitú.
- Motivačný program a plánovanie kariérneho rastu zamestnancov.
- Systém vzdelávania hradený zamestnávateľom vrátane zákonných školení.
- Pracovné oblečenie a ďalšie.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Stredné odborné vzdelanie
bez požiadavky na odbornú prax
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)
tímová práca
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
Ďalšie požiadavky: Pre prevádzku "starý mlyn" hľadáme komunikatívnych kandidátov s pozitívnym prístupom k práci v kolektíve a proaktívnym prístupom k zákazníkom.
pozornosť
spoľahlivosť
komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
IIF BAKERY, s. r. o.
Mostová 2, Bratislava-Staré Mesto, 81102, Slovensko
Tel: +421907910813