Asistent prípravy tovaru na rozvoz / Picker

25.04.2017 METRO Cash and Carry SR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre našu prevádzku v Nitre hľadáme nových kolegov na pozíciu Asistent prípravy tovaru na rozvoz. Náplň práce - kompletizácia objednávok od zákazníkov, vychystávanie tovaru a príprava paliet na rozvoz. Odovzdávanie relevantných informácií nadriadenému o zákazníckych potrebách, udržovanie predajnej plochy a skladových priestorov v čistote. Práca s manipulačnou technikou VZV a ručným skenerom. Dodržiavanie interných pravidiel a procedúr. V rámci adaptačného programu Vás pripravíme na všetky budúce úlohy, preto nie je potrebná predchádzajúca prax. Poskytneme Vám dôkladné zapracovanie, pri ktorom Vás individuálne povedie skúsený kolega. U nás máte priestor!
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
* Vysokú orientáciu na zákazníka
* Ochotu učiť sa
* Samostatnosť
* Zodpovedný prístup k práci
* Tímového ducha
* Flexibilitu - práca na 3 zmeny
* Prácu s PC (Windows, Office)
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
* Kultúru a stabilitu nadnárodnej spoločnosti
* Kompletné vstupné zaškolenie
* Sociálny program
* Možnosť profesijného i osobného rastu
* Rozširovanie svojich znalostí formou rôznych školení a tréningov
* Stravovanie vo firemnej reštaurácii
* 5 dní voľna nad rámec zákona
* Nákupné poukážky a zvýhodnené nákupy v METRO
* Mzda najneskôr do 10. dňa nasledujúceho mesiaca
* Možnosť privyrobiť si formou brigád a ďalších motivačných aktivít

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
METRO Cash & Carry SR s.r.o. bolo založené ako dcérska spoločnosť firmy METRO Group – jednej z najväčších obchodných skupín na svete.METRO Group pôsobí v dvadsiatich ôsmich krajinách štyroch kontinentov a prevádzkuje vyše 500 veľkoobchodných samoobslužných centier.
Prevádzkujeme výlučne veľkoobchodný predaj širokého sortimentu potravinárskeho a nepotravinárskeho spotrebného tovaru registrovaným podnikateľom.
Oblasť pôsobenia:
Iné obchodné činnosti
Adresa:
METRO Cash and Carry SR s.r.o.
Senecká cesta 1881
Ivanka pri Dunaji
Slovenská republika
Kontaktné údaje:

Lužianky, Hlohovecká cesta 11/332, Nitra, 951 41, Slovenská republika

Reaguj na ponuku