startgroup

Super brigáda / Využi možnosť brigádovať a vybrať si zmenu /

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj; Trnava
Trnava

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- POZOR blížia sa Vianoce - navýšená odmena 3,60€/hod. brutto + príplatky za víkend alebo nočnú zmenu
0,40€/hod. brutto
- Poď si zarobiť na vianočné darčeky pre svojich blízkych :)
- dokladanie potravinárskeho a nepotravinárskeho tovaru
- práca na predajnej ploche
- kontrola označenia vystaveného tovaru
- kontrola záručných dôb
- miesto výkonu práce Trnava, Galanta, Piešťany,
- Vyber si miesto výkonu práce, ktoré Ti najviac vyhovuje!!!
- podmienkou: PLATNÝ ZDRAVOTNÝ PREUKAZ

Ponúkaný plat

3 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- možnosť dlhodobej brigády
- skúsenosti z medzinárodnej spoločnosti
- prehľad o širokom spektre procesov v maloobchode
- možný nástup ihneď
- možnosť si vybrať zmenu
- zaujímavé finančné ohodnotenie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je tretím najväčšim zamestnávateľom na Slovensku hľadáme brigádnikov na dokladanie tovaru.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na adresu: email alebo sa informujte na číslach: 0914 330 523, 0903 737 597, 033/533 3372, poprípade nás navštívte osobne na pobočke v Trnave, denne od 07:30 - 16:00 hod., Piešťanská 3, 917 01 Trnava - budova Aquapolis Bussines Centrum (medzi Tescom a Kauflandom).
Už teraz sa tešíme na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- nevyhnutný platný zdravotný preukaz
- zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- ochota pracovať
- nástup možný IHNEĎ