startgroup

Zoraďovač automatických tvárniacich strojov

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj
Šamorín

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou kovov a kovových výrobkov, oceľových pružín a drobných oceľových dielov ako sú drôty, rúrky a pružiny hľadáme skúseného Zoraďovača automatických tvárniacich strojov.

Náplň práce:

- Zoraďovanie automatických tvárniacich strojov (manuálna výmena jednotlivých súčastí strojov)
- Znalosť princípov funkcie strojov riadených počítačom
- Základná znalosť pneumatických, hydraulických systémov
- Zoradenie stroja na zabezpečenie zhodnej výroby
- Prezoradenie stroja na iný typ výrobku
- Denná kontrola strojov (parametre, funkčnosť, opotrebujúce sa časti)
- Nájdenie príčiny problémov a následné odstránenie
- Pravidelné výmeny a údržba strojov
- Technické školenie a dohľad nad zásahmi operátorov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Štandardné firemné benefity (gastrolístky, firemná jedáleň a ubytovanie)

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu, pošlite nám Váš životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- Prax na podobnej pozícií nutná minimálne dva roky
- Znalosť čítania technických výkresov
- Samostatnosť
- Ovládanie posuvného meradla