Asistent / Asistentka predaja značkového oblečenia, nástup ihneď

21.06.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Voderady
Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho významného klienta, ktorý sa zameriava na predaj značkového oblečenia hľadáme šikovnú, reprezentatívnu a komunikatívnu Asistentku/Asistenta predaja na hlavný pracovný pomer pre predajňu Qutlet Voderady.
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
V prípade, že Váš naša ponuka zaujala, kontaktujte nás prosím na telefónnom čísle : 0903 737 597 alebo nám zašlite životopis na adresu : email
Ďakujeme a už teraz sa tešíme na spoluprácu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- stredoškolské vzdelanie s maturitou
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- miesto výkonu práce : Voderady

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
- skúsenosti z priameho predaja odevov
- práca s pokladňou