Obchodný zástupca pre výrobné spoločnosti

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • starostlivosť o stabilných klientov v Bratislavskom kraji,
  • akvizícia nových klientov v priemyselnom segmente,
  • vedenie obchodných stretnutí a negociácia obchodných podmienok,
  • príprava cenových návrhov a ponúk,
  • vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie,
  • spolupráca s technickým, marketingovým oddelením,
  • analýza trhu,
  • reporting;
Upresnenie platových podmienok:
Obchodná spoločnosť zameraná na predaj mechanických súčiastok, nástrojov, pneumatických a hydraulických zariadení pre priemyselný segment, hľadá obchodného zástupcu s technickými znalosťami a so skúsenosťami s obdobným sortimentom.
Benefity a ďalšie výhody:
  • auto na súkromné účely, notebook a mobil;
  • dovolenka nadrámec zákona,
  • práca v medzinárodnej spoločnosti,
  • sociálne benefity;
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • ukončené stredoškolské vzdelanie technického zamerania,
  • skúsenosti na obdobnej obchodnej pozícii v priemyselnej oblasti,
  • skúsenosti s čítaním technickej dokumentácie,
  • mierne pokročilá znalosť anglického jazyka (A2/B1 úroveň),
  • komunikačné a negociačné zručnosti,
  • proklientský a proaktívny prístup,
  • zodpovednosť a dôslednosť,
  • orientácia na výsledok,
  • vodičský preukaz sk. B