custom-banner

Konštruktér - potrebná relokácia

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre nášho klienta, nadnárodnú strojársku spoločnosť obsadzujeme pozície Konštruktér jednoúčelových strojov/náradia/ produktu. Z dôvodu nových projektov , spoločnosť rozširuje svoje tímy. Hľadáme skúsených odborníkov, ale príležitosť dostanú aj šikovní absolventi, ktorí budú vysielaní na služobné pobyty do Nemecka; 3 týždne v Nemecku, 1 týždeň na Slovensku; resp. 2 týždne v Nemecku a 2 týždne na Slovensku - lokalizácia Kysuce, aby podporili konštrukčný tím materskej spoločnosti v Nemecku.
Hlavná náplň práce:
- Návrh a konštrukcia jednoúčelových strojov/ náradia/ výrobku a zariadení v oblasti automatizácie výroby ložísk a automobilových komponentov
- Vývoj a konštrukcia montážnych liniek, automatizácie výroby, meracích a skúšobných automatov
- Práca na medzinárodných vývojových projektoch v oblasti jednoúčelových strojov
- Spolupráca pri návrhu technických riešeniach na základe dopytu od zákazníka
- Vývoj a konštrukcia zariadení pre závody skupiny v rámci celého sveta
- Spolupráca s oddelením vývoja HW, SW, kvality a výroby jednoúčelových strojov

Benefity a ďalšie výhody:

- Práca a účasť na medzinárodných projektoch
- Bohatý sociálny systém
- Množstvo odborných školení
- Možnosť kariérneho uplatnenia v rámci celej skupiny sveta
- Výborné platové ohodnotenie, diéty

Informácie pre uchádzača:

- VŠ strojárskeho charakteru, ideálne zamerané na konštrukciu, resp. SŠ s 5 ročnými skúsenosťami v konštrukcii
- Znalosť všeobecnej konštrukcie a strojárskych technológií
- AJ, resp. NJ aspoň na mierne pokročilej úrovni
- Základy pneumatiky a hydrauliky
- Samostatnosť, schopnosť komunikovať so zákazníkom
- Schopnosť riešiť problémy, učiť sa a rozvíjať
- Entuziazmus, nadšenie, pozitívny prístup

Všeobecne požadované znalosti:

strojárske

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

AutoCAD, CAD, Pro/ENGINEER