Operátor výroby v automobilovom priemysle

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vykonávanie manuálnych prác podľa pracovného postupu
  • montáž častí autosedačiek v stoji
  • práca v 4-zmennej (nepretržitej prevádzke) na hlavný pracovný pomer
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme zručných uchádzačov do výroby sedačiek pre spoločnosť z automobilového priemyslu.
Benefity a ďalšie výhody:
  • Po zaučení na pozície možnosť zarobiť si až 1000 € v hrubom.
Zložky mzdy v hrubom:
  • nástupná hodinová mzda 3,91€
  • po zaučení na 3 a viac pozícií sa dvíha hodinová mzda na 4,84€
  • nástupný bonus 3 x 115€
  • príplatky: poobedná zmena, nočná zmena, víkend, nadčas
  • výkonnostný bonus
  • príspevok na ubytovanie a dopravu z/do ubytovne (uhradíme Vám polovicu z celkovej ceny)
  • stravné v hodnote 3,98€ za každý odpracovaný deň
  • garancia výplatného termínu (8. deň v mesiaci)
  • po čase možnosť prejsť do interného stavu klienta
  • pracovno-personálne poradenstvo
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • manuálna zručnosť a ochota pracovať na zmeny
  • schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci)