Audit manager - auditovanie externých klientov - Bratislava

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Audit manager bude vedúcim audítorskej spoločnosti, bude sa podieľať na poskytovaní komplexných audítorských služieb klientom spoločnosti - medzinárodní a miestni klienti. Vykonávaný audit je zameraný na rizikové oblasti. Audit manager rovnako zodpovedá za vedenie tímu spolupracovníkov počas zákazky a rovnako za vedenie celej spoločnosti.
  • Výkon auditu a iných súvisiacich služieb klientom spoločnosti
  • Zabezpečenie vysokej kvality poskytovaných služieb
  • Zodpovednosť za vzťahy s klientmi, starostlivosť o nich a podpora business developmentu
  • Spolupráca pri tvorbe rozpočtov a zodpovednosť za ich plnenie
  • Administratívne vedenie spoločnosti (ĽZ, fakturácie, rokovania s úradmi a pod.)
  • Vedenie tímu asistentov, spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme skúseného audítora držiaceho licenciu SKAU s aspoň 5 ročnou praxou s auditovaním, ktorý má skvelé znalosti v oblasti účtovníctva a audítorských štandardov a aktívne ovláda AJ, prípadne NJ.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • Min. 5 ročné skúsenosti s výkonom auditu, Prax v niektorej z veľkých audítorských spoločností výhodou
  • VŠ vzdelanie (I. II., alebo III. stupeň) v oblasti Účtovníctva a Auditov
  • PLATNÁ LICENCIA SKAU PODMIENKOU
  • Výborná znalosť účtovníctva (vrátane podvojného účtovníctva), audítorských štandardov a IFRS (auditovanie v zmysle IFRS)
  • Aktívna profesionálna znalosť AJ, znalosť NJ výhodou
  • Schopnosť pracovať v tíme a viesť tím asistentov