Ukončil si štúdium ekonómie alebo manažmentu? Odštartuj kariéru v oblasti účtovníctva! (JO-1604-330026a)

25.05.2017 CPL Jobs

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ročne pomôžeme stovkám kandidátov s nájdením skvelej práce a naštartovaním ich budúcej kariéry. Vieme pomôcť aj tebe!

Pre čerstvých absolventov momentálne ponúkame pozície, v ktorých môžeš uplatniť svoje vedomosti a odštarovať kariéru.

Základné požiadavky:

  • ukončená SŠ alebo VŠ v oblasti ekonómie, financií, účtovníctva
  • aspoň stredne pokročilá znalosť anglického jazyka
  • pokročilá znalosť účtovníctva
  • každá pracovná skúsenosť je vítaná

Postup:

1. pošli nám svoj životopis v anglickom jazyku na email a do predmetu správy uveď Graduate positions 2016

2. následne sa ti ozve jeden z našich kariérnych poradcov a dohodne sa s tebou na ďalších krokoch

Tešíme sa na spoluprácu!

Not a good fit for this position? Refer us a friend we successfully place and receive 180/300 EUR shopping voucher! For more information contact me at email

Súhlas kandidáta so spracovaním osobných údajov:

Touto reakciou na pracovnú ponuku udelujem spolocnosti CPL Jobs, s.r.o., so sídlom Vysoká 14, 811 06 Bratislava, Slovenská republika, ICO: 35 881 895, spolocnost zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka císlo 31323/B (dalej len “CPL“) súhlas so spracúvaním všetkých mojich osobných údajov v zmysle zákona c. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov poskytnutých CPL, na úcely realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo akúkolvek inú relevantnú pracovnú pozíciu v budúcnosti. Rovnako súhlasím so spracúvaním údajov spojených s mojou fyzickou identitou, v prípade, že je súcastou poskytnutých údajov aj moja fotografia. Zároven vyhlasujem, že všetky poskytnuté údaje, sú správne, pravdivé a aktuálne a súhlasím s ich poskytnutím a sprístupnením tretej strane, najmä ostatným organizacným zložkám skupiny CPL a klientom CPL, v medziach sledovaného úcelu, tj. realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu. Tento súhlas udelujem až do jeho písomného odvolania na základe mojej vlastnorucne podpísanej žiadosti dorucenej do CPL.

Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
Podvojné účtovníctvo

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
CPL JOBS is an Irish recruitment company focused on permanent, temporary staffing and HR consultancy. We have a dedicated team of trained and experienced consultants who can offer you all personnel services according to your individual requirements. We operate in the IT, Telecom, Finance, Banking, Sales, Marketing, HR and Logistics sectors. Our clients are Blue Chip companies from IT, telecommunications, manufacturing, finance, and FMCG throughout the Czech and Slovak Republic.
Oblasť pôsobenia:
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Adresa:
CPL Jobs
Vysoká 14
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Zuzana Lormanova

Reaguj na ponuku