custom-banner

Projektový inžinier

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

PROJEKTOVÍ INŽINIERI POZOR!!!
Chcete sa začleniť do tímu skúsených projektových inžinierov? Je oblasť technológie a procesov pre Vás zaujímavá?
Ponúkame Vám zaujímavú prácu v úspešnej spoločnosti, kde môžete aktívne prispievať k vylepšovaní procesov vo výrobe.

Pracovná náplň:
- Zabezpečovanie technických aktivít zahŕňajúcich výrobné, elektrické a mechanické aspekty, ktoré sú súčasťou projektov nových technológií a procesov
- Navrhovanie a riadenie realizácie technických vylepšení procesov a technológií vrátane ich validačných konaní
- Riadenie a organizácia subprojektov a dodávateľov
- Tréning a podpora technológov vo výrobe a zamestnancov údržby
- Sledovanie noviniek v oblasti technológií a procesov

Požiadavky:
- SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru – elektrotechnické
- min. 1 ročné skúsenosti na obdobnej pozícií
- pokročilá znalosť anglického jazyka
- znalosť princípov projektového riadenia
- znalosť AUTOCAD výhodou
- schopnosť navrhovať technické riešenia
- technické a logické myslenie
- samostatnosť a zodpovedný prístup

Výhody:
- práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou sebarealizácie
- možnosť aktívne prispieť k tvorbe nových technológií
- zaujímavé finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B